Login:
Hasło:      
Nie masz konta? zarejestruj się! / przypomnij hasło

Regulamin korzystania z serwisu


§ 1. Postanowienia ogólne.

1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania i funkcjonowania serwisu internetowego szukam-milosci.pl, który pozwala nawiązywać znajomości między użytkownikami tego serwisu.

§ 2. Postanowienia i obowiązki użytkownika.

1. W przypadku złamania przez użytkownika jakiegokolwiek punktu niniejszego regulaminu Administrator ma możliwość usunięcia lub zablokowania konta Użytkownika bez podania przyczyny i informowania użytkownika o tym fakcie.
2. Rejestracja polega na poprawnym wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie: www.szukam-milosci.pl/register.html.
3. Użytkownikiem serwisu może być każda osoba fizyczna w wieku od 13 lat, która zaakceptowała postanowienia regulaminu oraz dokonała rejestracji w serwisie.
4. Użytkownik ma obowiązek podania prawdziwych danych. Wykrycie fałszywych danych spowoduje natychmiastową blokadę konta przez Administratora serwisu.
5. Użytkownik ma obowiązek aktualizacji danych zawartych w formularzu rejestracyjnym za każdym razem, gdy nastąpią zmiany w danych adresowych lub kontaktowych.
6. Rejestrując się w serwisie szukam-milosci.pl, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili o charakterze reklamowym lub informacyjnym, a także zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z późniejszymi zmianami.
7. Wysłany wypełniony formularz jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
8. Wstawiając zdjęcie do serwisu szukam-milosci.pl użytkownik oświadcza, że publikowane zdjęcie jest jego własnością i nie narusza w jakikolwiek sposób praw i wolności obywatelskich, a także godności osób trzecich i jest zgodne z obowiązującym prawem.
9. Zabrania się umieszczanie zdjęć o zabarwieniu erotycznym lub zawierające treści pornograficzne.
10. Maksymalna wielkość zdjęcia przedstawiająca Użytkownika nie może przekraczać 400kb!
11. Niedozwolone jest zamieszczanie w opisie profilu treści obraźliwych, wulgaryzmów, adresów komercyjnych stron internetowych reklamujących bądź sprzedających usługi/towary.
12. Użytkownik pisząc komentarz innemu Użytkownikowi nie może zawierać w jego treści wulgaryzmów, zwrotów mogących w jakikolwiek sposób naruszyć jego godność, reklam, oraz adresów komercyjnych stron internetowych.
13. Zabrania się wykorzystywania adresów e-mail do rozsyłania reklam towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych oraz innych treści uznawanych jako SPAM.
14. Posiadanie własnego konta i profilu w serwisie jak i przeglądanie zdjęć jest bezpłatne.
15. Konta nie użytkowane przez okres dłuższy niż 7 miesięcy od ostatniego zalogowania mogą zostać usunięte bez uprzedniego powiadomienia.Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | O nas | Kontakt


Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptacje regulaminu.